لوازم جانبي موبايل لوازم جانبي موبايل .

لوازم جانبي موبايل

هندزفري طرح ايرپاد اپل

هندزفري بلوتوث طرح ايرپاد اپل با بالاترين درجه كيفيت و ظاهر شبيه به ايرپاد اصلي كه در نگاه اول تشخيص آن سخت است. هندزفري طرح ايرپاد اپل ويژگي هاي مدل اصلي را مانند مكالمه, پخش موسيقي با بالاترين كيفيت را دارد. شارژ دستگاه نيز همانند مدل اصلي با كيت مخصوص آن انجام مي‌شود. براي شارژ كيت نيز كابل در جعبه محصول قرار دارد.

قابلت كاهش نويز از ديگر ويژگي هاي هندزفري بلوتوث طرح ايرپاد اپل است كه كيفيت مكالمه خوبي را به ارمغان مي‌آورد.

هندزفري بلوتوث طرح ايرپاد اپل

اعلان صوتي

اعلان صوتي عمليات هاي مختلف هنذزفري را بيان مي‌كند به عنوان مثال هنگام كانكت شدن به گوشي به صورت صوتي اعلام مي‌كند.

نحوه اتصال

اتصال به دستگاه هاي مختلف از بلوتوث صورت مي‌گيرد و نياز است نسخه بلوتوث شما 4.1 به بالا باشد.

ميران باتري

براي هر بار شارژ كامل هندزفري بلوتوث طرح ايرپاد اپل نياز به 30 دقيقه زمان است. با هر بار شارژ امكان 3.5 ساعت مكالمه و 1.5 ساعت پخش موسيقي وجود خواهد داشت. مدت زمان شارژ در حالت استند باي 20 ساعت است.

براي خريد روي لينك زير كليك كنيد:

هندزفري طرح ايرپاد اپل 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۲۲:۳۹ توسط:موسي موضوع:

دستگاه فلزياب Rover Deluxe New Edition

دستگاه فلزياب ۳D سري Rover نه تنها فلزياب ساده با خروجي صوتي هستند ، داراي امكان ايجاد گرافيك سه بعدي عالي از زير زمين را دارند. با توجه به فن آوري تك سنسور تاييد شده ، اين فلزياب و گنج ياب به طور مطلوب براي شناسايي اشياء پنهان قابل استفاده هستند.

دستگاه فلزياب طلاياب Rover Deluxe New Edition ارتقا يافته دستگاه فلزياب Rover C ميباشد كه مخصوص كشف گنج، طلا، نقره، سكه، جواهرات يا ديگر مصنوعات با ارزش مورد جستجو هستند. Rover Deluxe با استفاده از قابليت هاي آن و بهترين عملكرد در خاك هاي مختلف، تمام نيازهاي جستجوگر گنج را برآورده مي كند.

 

نسخه جديد Rover Deluxe يك آشكارساز طلايي قابل تبديل است كه مي تواند در ۲ حالت مختلف تشخيص استفاده شود.

۱- آشكارساز فلزي

حالت اول حالت “فلزياب” براي جستجوي سريع گنج و يا تشخيص فلز توسط صدا است. آشكارساز يكپارچه فلز با تشخيص فلز فعال شده و از طريق سيگنال صدا جستجوگر طلا مي تواند به راحتي فلزات را تشخيص دهد و بين مواد مانند آهن، طلا، نقره و آلومينيوم تبعيض قائل شود. هدفون بي سيم استريو اجازه صداي تشخيص بي صدا را مي دهد. اين حالت تشخيص فلز براي جستجو سكه مطلوب است.

۲- اسكنر سه بعدي زميني

حالت دوم حالت اسكن سه بعدي است. در اين حالت حرفه اي، جستجوگر گنجينه مي تواند گرافيك سه بعدي از زير زمين از جمله گنجينه هايي مانند فلزات گرانبها، جواهرات و يا سكه ها و خيلي چيزهاي ديگر را به دست آورد. اين آشكارساز فلزي براي جستجوي گنج مي تواند به عمق زياد برسد و از اين رو براي جستجوي عميق مطلوب است. تمايز فلزات(وجه تمايز بين فلزات) امكان فيلتر كردن نوع خاصي از فلزات را در زمان اسكن زمين فراهم مي آورد.

 

فلزياب ۳D Rover Deluxe شامل قابليت هاي زير براي جستجوي گنج (فلزات گران بها) است:

 • آشكارساز فلز با تبعيض
 • اسكن خودكار و دستي زمين با يا بدون تبعيض فلز
 • ارزيابي گرافيكي مقادير اندازه گيري شده

 

استفاده از تبعيض كننده يكپارچه، كه مي تواند در طول اندازه گيري گرافيكي نيز فعال شود، اجازه مي دهد تا عمليات حتي در مناطق با كيفيت بالا براي رسيدن به عمق زياد ممكن باشد. اين فلزياب گنج مناسب براي استفاده در مناطقي است كه دسترسي به آنها دشوار است. پس از هر اندازه گيري، مقادير ثبت شده زمين را مي توان به طور دقيق با نرم افزار Visualizer 3D مشاهده كرد . به اين ترتيب مي توان اندازه و عمق اشياء واقع شده را تعيين كرد . همچنين ممكن است نتيجه گيري به نوع خاصي از فلز متكي باشد، كه وابسته به تعديل تبعيض كننده است.

 

طراحي مجدد نسخه جديد Rover Deluxe شامل ويژگي هاي زير است:

 • نور پس زمينه نمايش براي جستجو در شب (روشن/خاموش قابل تنظيم)
 • چراغهاي تزئيني ساخته شده در LED براي روشن شدن سطح زمين در تاريكي (روشن/خاموش قابل تعويض)
 • الكترونيك چرخشي اتوماتيك يكپارچه براي تسهيل روند اسكن زمين
 • سرعت ضبط دو برابر براي اسكن سريع
 • ساده و بهينه سازي منو ناوبري
 • طراحي هوشمندانه سبك وزن براي راحتي استفاده درازمدت
 • منبع تغذيه (باتري) كوچك و سبك وزن براي كار طولاني تر و شارژ سريعتر
 • هدفون بي سيم استريو براي صداي فراگير
 • داراي محافظ شوك ، ضد حريق و كيف حمل PELI شامل. چرخ و دسته قابل انعطاف براي حمل آسان

با توجه به تعادل زمين، تكنولوژي يكپارچه ريزپردازنده، اندازه گيري عمق و ذخيره سازي اطلاعات توسط اين فلزياب هاي جستجوگر گنجينه به طور خودكار انجام مي شود. ارزيابي در لپ تاپ كوچك انجام مي شود كه در آن منطقه اسكن شده مي تواند در يك گرافيك سه بعدي در داخل نرم افزار Visualizer 3D مورد تجزيه و تحليل قرار گيرد.

 

ارتقاء در دسترس براي Rover Deluxe

سنسور فوق العاده : با سنسور سوپر سنسور اختياري در دسترس، قابليت Rover Deluxe مي تواند بهبود يابد. عملكرد عمق در مقايسه با نمونه استاندارد افزايش خواهد يافت. اين اجازه مي دهد اسكن هاي منطقه ۳D با وضوح بالا و همچنين تبعيض بين فلزات غير آهني و غير آهني.

منبع: دستگاه فلزياب Rover Deluxe New Edition


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۸:۰۲ توسط:موسي موضوع:

قاب محافظ هواوي Huawei Nova 3e

قاب محافظ ار جمله لوازم جانبي ضروري براي گوشي است چرا كه اگر ضربه اي به آن وارد شود هم هزينه تعمير آن بالا است و هم باعث افت قيمت دست دوم آن مي‌شود.

قاب محافظ هواوي Huawei Nova 3e مارك X-Level سري Guardian با كيفيت بسيار بالا و جنس نرم طراحي زيبا و ظريف دارد كه علاوه بر اينكه از گوشي در برابر ضربه به خوبي محافظت ميكند ابعاد گوشي را بزرگ نمي‌كند و از زيبايي آن كاسته نمي‌شود. لوازم جانبي Huawei Nova 3e

قيمت قاب محافظ هواوي Huawei Nova 3e

قاب محافظ هواوي Huawei Nova 3e فوق از برند معتبر و شناخته شده X-Level هست كه كيفيت آن بسيار شناخته شده است. به دليل طراحي دقيق و حرفه اي جاي پورت, سنسور و دوربين به خوبي برش خورده است و هيچ گونه مزاحمتي براي استفاده از آنها وجود ندارد. اطراف گوشي را به خوبي پوشش مي‌دهد و محافظت 360 درجه دارد.

براي محافظت بيشتر از لنز دوربين اطراف آن كمي برجسته تر طراحي شده است. قاب محافظ Huawei Nova 3e مارك X-Level در برابر اثر انگشت مقاوم است و لكه آب روي آن جذب نمي‌شود.

براي خريد روي لينك زير كليك كنيد:

قاب محافظ Huawei Nova 3e مارك X-Level


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۰۸:۳۵ توسط:موسي موضوع: